Курс лекцій для педагогів, психологів та батьків (5-8 серпня 2014)

Аутизм – теорія і практика корекційної роботи (з досвіду роботи БО «Школа-сходинки»)

Курс складається з частин, які можуть бути прослухані, як всі разом, так і на вибір. Разрахований на фахівців, що працюють з дітьми аутичного спектру розвитку: педагогів загальносвітніх шкіл, дошкільних закладів, центрів реабілітації, логопедів, психологів, асистентів вчителя та батьків дітей з розладами спектру аутизму.

Запис на курс за тел. (044) 332-96-16, (067) 466-04-37 або е-mail: shodinki@yandex.ru Вартість курсу 1000грн. для фахівців, 800 грн для батьків. Окремо лекції від 250-350грн (залежно від тривалості лекції)

Програма курсу:

1. Розлади спектру аутизму — історичні аспекти, діагностичні крітеріі, прояви, стратегії та сучасні методи корекції. (Андреєва Н.С. голова правління БО «Школа-сходинки», корекційний педагог, логопед, соціальний працівник)

2. Сенсомоторна інтеграція, як метод допомоги розвитку дітей з аутичним спектром (Товстуха С.В., психолог, фахівець сенсорної інтеграції)

3. Стратегії роботи з проблемною поведінкою у дітей з аутизмом (Філюк Л.О., психолог, пройшла сертифікований курс для підготовки до іспиту на міжнародний сертифікат ВСаВА.)

4. Комплексна психо-корекційна допомога дітям з РАС – когнітивно-поведінкова терапія, ігрова терапія, ін. (Коба О.В., психолог)

5. Розвиток мовлення дітей з аутизмом: 1) РЕСS, як один з найдієвіших методів навчання цілеспрямованому спілкуванню. (Товкес Ю.В., логопед, аспірант Інституту корекційної педагогіки та психології НДУ ім.М.Драгоманова)

2) Використання наочності в роботі над розвитком зв’язного мовлення. (Андреєва Н.С., корекційний педагог, логопед)

6. Програма розвитку пізнавальних процесів дітей дошкільного віку с розладами аутистичного спектру. (Мороз І.А, корекційний педагог, логопед).

источник http://www.shodinki.com/news/kurs_lekcij_dlja_pedagogiv_psikhologiv_ta_batkiv_5_8_serpnja_2014/2014-07-13-96

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини аутизму, Новини спілки. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>